

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3106A-20-29P
62GB-56TG10-06SN(044)
PT06A-10-6S(SR)
62GB-11J14-19PN
PT06A-10-6P(SR)
D38999/24ZF32SN
2M80500502M1119SA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00