

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Housing Material | Aluminium |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
62GB-51T12-03SN
62GB-16F12-10SN
D38999/20ZD19SN
VG95328M12-3SY
MS3102E16S-8P
D38999/20ZB35SN
MS3102E18-1PW
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00