

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 16 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 451 |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
62GB-56T14-02PB
85106JC1412S50
D38999/24KC04PN
D38999/26ZB35PN
VG95328M16-26PN
TV07RW-13-35PN(W52)
MS3476W18-8S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00