

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13.0A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62LC |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper |
62GB-51T14-15PN
PT06A-10-6S(SR)
SCE2-ZN-01K07-12PN
D38999/24WA98PN
97B-3106A20-A48S-HD
932451100 CM 02 E 14S-6 P
85106EC1626S50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00