

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 3A |
| Voltage Rating | 400 V ac, 550 V dc |
| Shell Size | 15 |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Subminiature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | TV |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
62GB-56T14-12PN(416)
62GB-56T08-98SN
PT06A-14-19S
62GB-12E14-19PN-219
TV06RW-11-35SA(W52)
62LC-16F12-10PN(771)
85106J1419S50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00