

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 5A |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 28 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium Alloy |
| Series | MS3106A |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Cadmium |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
85108EC106S50
CA02COM-E28-15S-B
VG95234G-28-21SN
62GB-56T20-41PN
85102E833P50
D38999/24FF35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00