

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 200 V ac, 250 V dc |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3102A |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Plating | Silver |
D38999/26WC98SN
D38999/26FA98PN
UT0W71210SH6
PT02A-12-10S
D38999/20FC98PN
D38999/24FE6SN
UT0W61626PH
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00