

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | DC |
| Air Flow | 40m³/h |
| Series | RL 90 N |
| Height | 120.6mm |
| Width | 120.6mm |
| Depth | 37.3mm |
| Dimensions | 120.6 x 120.6 x 37.3mm |
| Fan Speed | 2500rpm |
| Noise Level | 58dB |
| Bearing Type | Ball |
| Mounting Hole Spacing | 104.8 x 100.8mm |
| Commutation Type | Electronic |
| Direction of Curve | Forward |
| Vertical Hole Spacing | 104.8mm |
| Horizontal Hole Spacing | 100.8mm |
| Mounting Hole Diameter | 4.2mm |
R1G133-AA17-02
FW1275-A1041C2AL
9W2TM24P4G001
9BMC24P2G001
D2E133-AM47-01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00