

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | AC |
| Air Flow | 370m³/h |
| Series | G2E140 |
| Height | 248mm |
| Width | 237mm |
| Depth | 100mm |
| Dimensions | 248 x 237 x 100mm |
| Fan Speed | 1700rpm |
| Noise Level | 59dB |
| Bearing Type | Ball |
| Direction of Curve | Forward |
| Mounting Hole Diameter | 5mm |
| Vertical Hole Spacing | 267mm |
FW2451-A1051C2AL
9ADW1TU23P0G001
9BMB24P2K01
QLK45/1800A118-2518L-73RH
R1G133-AA17-02
QG030-303/14
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00