

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | AC |
| Air Flow | 1290m³/h |
| Series | RadiCal |
| Width | 220 (Dia.)mm |
| Depth | 92mm |
| Dimensions | 220 (Dia.) x 90mm |
| Fan Speed | 3230rpm |
| Bearing Type | Ball |
| IP Rating | IP54 |
| Commutation Type | Electronic |
| Better World Claim | Saves energy |
| Direction of Curve | Backward |
| Better World Product | Yes |
RG125-19/14N
FW1251-A1051C2AL
FW2451-A1051C2AL
D2E146-HT59-02
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00