

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Blower Type | Tangential |
| AC or DC Operation | AC |
| Air Flow | 190m³/h |
| Series | QLK |
| Height | 79mm |
| Width | 331mm |
| Depth | 71mm |
| Dimensions | 79 x 331 x 71mm |
| Fan Speed | 2300rpm |
| Mounting Hole Spacing | 212 x 16.5mm |
| Horizontal Hole Spacing | 212mm |
| Vertical Hole Spacing | 16.5mm |
| Mounting Hole Diameter | 2.4mm |
G2E140-NS38-01
RG160-28/56S
MF60151V1-1B00U-A99
D2E097-BI56-50
G1G108-AB17-02
QLZ06/1800-A304-2524LH-72
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00