

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power to Lock / Unlock | Power to Unlock |
| Supply Voltage | 110/120V ac |
| Series | XCS-E |
| Actuator Included | Yes |
| Range | Preventa |
| Actuator Type | Key |
| Safety Contacts | NO/2NC |
| Conduit Entry | PG13.5 |
| Housing Material | Metal |
| IP Rating | IP67 |
| Depth | 146mm |
| Width | 44mm |
| Length | 98mm |
3SE5312-0SF11
D4NL-2BFA-B
AZM 161SK-12/12RK-110/230
D4SL-N4RDA-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00