

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Connection Type | Cable |
| Housing Material | Glass Fibre Reinforced Thermoplastic |
| IP Rating | IP67 |
| Number of Head Directions | 5 |
| Dimensions | 25 x 42 x 12mm |
| Series | T4000 |
| Length | 42mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Standards Met | CE |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Width | 12mm |
| Depth | 25mm |
HS5L-VC7Y4M-G
440T-MRPSE110B
2TLA050003R0100 MKEY5
AZ 17-02ZRK
266147 LSM-11/P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00