

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Normal State Configuration | 1NO/1NC |
| Lock Type | Magnet Lock |
| Actuator Included | Yes |
| Connection Type | Plug In |
| Housing Material | Glass Fiber Reinforced PPS |
| IP Rating | IP67 |
| Number of Head Directions | 5 |
| Series | RE31 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Length | 36mm |
| Standards Met | CE |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
178144 LS-11S/RR-M12A
106780 LS-S02/F
D4NL-1DFA-B
2TLA050003R0100 MKEY5
AZ 17-02ZRK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00