

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Lock Style | Keyed |
| Normal State Configuration | 2NC |
| Lock Type | Spring Lock |
| Safety Contacts | 2NC |
| Maximum AC Voltage | 250V |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Connection Type | M20 |
| IP Rating | IP67 |
| Series | HS5L |
| Width | 61.6mm |
| Depth | 127mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Maximum Current | 2.5A |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Length | 35mm |
AZ 16-12ZVK-ST
M-ISP-25 (A101)
STR1-SASM10P5
266147 LSM-11/P
i10-E0453 Lock
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00