

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Lock Style | Keyed |
| Lock Type | Interlock |
| Actuator Included | Yes |
| Connection Type | Screw |
| Housing Material | Metal |
| Series | M-HD |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Length | 223.5mm |
| Width | 26mm |
| Depth | 109mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
D4NL-1BFA-B
TR4-SAM01CB
TR4-SEM01CB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00