

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power to Lock / Unlock | Power to Unlock |
| Supply Voltage | 24V dc |
| Series | AZM 200 |
| Actuator Included | No |
| Safety Contacts | 2 PNP |
| Conduit Entry | M12 |
| Auxiliary Contacts | 1 PNP |
| Housing Material | Plastic |
| IP Rating | IP67 |
| Depth | 50mm |
| Length | 40mm |
| Width | 220mm |
3SE5322-0SE21
D4JL-4NFA-C5
AZM 170SK-11/11ZRK-2197 24 VAC/DC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00