

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | D4NS |
| Actuator Included | No |
| Normal State Configuration | 2NC/1NO |
| Conduit Entry | G1/2 |
| Housing Material | Plastic |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum AC Voltage | 240V |
| Depth | 96mm |
| Width | 30mm |
| Length | 31mm |
| Maximum DC Voltage | 250V |
D4SL-N4PFA-D
AZM415-11/11 ZPKE 24VAC/DC-M20
HS1L-DQ44KMSR-R
XCSLF2725312
XCSLE3737312
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00