

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Type | DC |
| Number of Digits | 5 |
| Display Type | LCD |
| Cutout Height | 33mm |
| Cutout Width | 68mm |
| Depth | 43.4mm |
| Analogue Effect | Digits Only |
| Minimum Temperature | -35°C |
| Meter Type | Voltmeter |
| Maximum Temperature | +75°C |
PD721MCS100V/2-001
EMV 1025S-22
EQ94-V70X2N1CAW0ST
EQ74-V65X2N1CAW0ST
D481MCS30V/2-001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00