

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Type | AC |
| Number of Digits | 4 |
| Display Type | LED |
| Depth | 63.1mm |
| Meter Accuracy | ±0.25 % |
| Analogue Effect | Digits Only |
| Minimum Temperature | -20°C |
| Meter Type | Voltmeter |
| Maximum Temperature | +60°C |
192G1107
EMV 1025S-01
DMS-30PC-2-RL-C
EQ74-V70X2N1CAW0ST
D48MIS300V/2-001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00