

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Type | DC |
| Number of Digits | 3.5 |
| Display Type | LCD |
| Cutout Height | 22.3mm |
| Cutout Width | 53.8mm |
| Depth | 20.62mm |
| Analogue Effect | Digits Only |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Meter Type | Voltmeter |
| Maximum Temperature | +60°C |
PD72MIS500V/2-003
EQ74-V63X2N1CAW0ST
EQ74-V69X2N1CAW0ST
DMS-20PC-2-RL-C
EQ74-V70X2N1CAW0ST
DMR20-1-ACV-R-C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00