

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Level |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.1 - 10s |
| Series | K8DT-LS |
| Dimensions | 90 x 17.5 x 90mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 17.5mm |
| Height | 90mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Number of Poles | 1 |
| Terminal Type | Push In |
| Length | 90mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
RK9871.71 3/N AC400/230V 50/60Hz
LXPRC/S-4W 230V (400V)
3UG4651-1AW30
72.01.8.024.0000
1SVR730750R0400 CM-EFS.2S
K8AK-AW2 24VAC/DC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00