

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Frequency Sensing Range | 10 - 55Hz |
| Series | K8DS |
| Terminal Type | Screw |
| Dimensions | 80 x 74 x 17.5mm |
| Length | 74mm |
| Operating Temperature Range | -10 - +60°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 17.5mm |
| Height | 80mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Standards Met | CE |
K8AK-AW2 100-240VAC
G2UM300VL20
1SVR550871R9500
3UG4622-2AW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00