

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 1.5 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 4.8 A |
| For Use With | 1.5 kW AC Motor |
| Series | 3G3MX2 |
| Field Bus Communication Type | RS485 |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 0.1 - 400Hz |
| STO | Yes |
| Overall Length | 128mm |
| Overall Depth | 170.5mm |
| Overall Width | 108mm |
VFD022EL21A
FR-D740-036SC-EC
3G3M1-A4040
FR-F840-00170-E2-60
VW3A3619
FR-E840-0095-4-60
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00