

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 3.7 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 480 V |
| Current Rating | 9.5 A |
| For Use With | Induction Motor, PM Motor |
| Series | FR-E800 |
| Field Bus Communication Type | RS-485 |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 50Hz |
| STO | Yes |
3G3M1-A4030
VFD220FP4EA-52
FR-E820S-0030-4-60
VFD150CP4EB-21
6SL3246-0BA22-1FA0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00