

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 0.75 kW |
| Phase | 1 |
| Supply Voltage | 200 V ac |
| Current Rating | 3.5 A |
| For Use With | Induction or Asynchronous Motor, Permanent Magnet Motor, Synchronous Reluctance Motor |
| Series | Q2V |
| Field Bus Communication Type | CANopen, DeviceNet, EtherCAT, Ethernet/IP, Modbus TCP/IP, Powerlink, Profibus, Profinet, RS-485 |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 590Hz |
| STO | Yes |
| Drive Type | Vector Control |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Filter Included | Yes |
| Overall Depth | 128mm |
| Function | Motor Control, Open Loop Speed Control, Open Loop Torque Control |
| Overall Length | 68mm |
| Interface | Bluetooth, Ethernet |
| Overall Width | 158mm |
6SL3210-5BE31-5UV0
VFD004EL43A
185812 DC1-127D0FB-A20CE1
3-5009-007A DM1-344D3EB-S20S-EM
ATV930D11N4
ATV630U75N4
6SL3210-1PB13-0AL0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00