

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Type | DC |
| Number of Digits | 3.5 |
| Display Type | LCD |
| Cutout Height | 32mm |
| Cutout Width | 62mm |
| Depth | 8.5mm |
| Supply Voltage | 3.5 - 7 V dc |
| Digit Height | 6.4 mm |
| Meter Accuracy | ±1 % |
| Analogue Effect | Digits Only |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Meter Type | Voltmeter |
| Maximum Temperature | +50°C |
EQ74-V70X2N1CAW0ST
DMS-40LCD-0/1-5-C
DMS-20PC-2-BS-C
SP 400-BLUE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00