

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Type | Vdc |
| Display Type | LED Bar Graph Display |
| Cutout Height | 22.5mm |
| Cutout Width | 45.5mm |
| Depth | 28.3mm |
| Minimum Temperature | -20°C |
| Meter Type | Battery Meter |
| Maximum Temperature | +65°C |
DMS-40PC-1-RL-C
EQ74-V68X2N1CAW0ST
DMS-30PC-1-GS-C
D48MIS300V/2-001
V 600 (PK OF 10)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00