

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 0.4 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 1.8 A |
| For Use With | Constant Pressure Control of Water Pumps, Conveyor, Winders |
| Series | VFD-EL |
| Field Bus Communication Type | Modbus |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 0 - 600Hz |
| STO | No |
| Filter Included | Yes |
| Overall Length | 72mm |
| Overall Width | 136mm |
| Overall Depth | 174mm |
C300-01200024
10G-11-0025-BF
6SL3210-1PB13-0UL0
6SL3210-5BB22-2UV1
FR-E820S-0050-4-60
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00