

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 15 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 52 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | AC10 |
| Field Bus Communication Type | RS485 Modbus |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 0.5 - 590Hz |
| STO | No |
| Filter Included | Yes |
| Control Panel | Yes |
| Overall Width | 196mm |
| Overall Length | 205mm |
| Overall Depth | 340mm |
6SL3210-5BB17-5UV1
C300-03400094
FC-101P4K0T4E20H4XXCXXXSXXXXAXBXCXXXXDX
31V-4D0004-BE-2S-0000
VFD007EL21A
C200-01200033
FR-E820S-0030-4-60
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00