

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
TV06RW1335P
97B-3106A10SL-3S-HD
97-3101A-10SL-4P
MS3476W22-41P
PT06E-14-5S(SR)
CA02COM-E20A48S-B
MS3102E22-22P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00