

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Colour | Olive |
N/MS3102A20-29P
62GB-56T08-04SN
SCE2-ZN-06K07-12SN
PT06A-14-15S(SR)
45106EC84P50
M83723/75W803N
D38999/20ZF35PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00