

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 23A |
| Voltage Rating | 900 V ac |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Colour | Black |
D38999/26WA98PN
UTS6JC14E18S
VG95234D-10SL-3SN
MS3106E18-12S
DBAS 974-25-61 SN 059
MS3475W12-3S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00