

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 17 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 4A |
| Voltage Rating | 50 V ac/dc |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | CM |
| Housing Material | PA66+25GF |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
| Colour | Black |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
D38999/24WF35SN
D38999/26ZC35SN
D38999/20FE6SN
62GB-12E14-12PN
N/MS3106B24-28P
M83723/95W1212N
62LC-12E12-10SN(771)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00