

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62LC |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Strain Relief | Yes |
| Contact Material | Copper |
PT02A-12-10S
D38999/24WE6PN
D38999/26WG11PN
PT06E-14-19P(SR)
MS3102E14S-6S
D38999/20WC98SN
97B-3106A16S-1S-HD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00