

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
62GB-51T10-06PN
2M80101107ZNU623PA
PT02E-12-10P(072)
D38999/26WB2PN
62GB-16J10-02PN
D38999/26ZA98PN
62GB-51T12-10PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00