

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62LC |
| Housing Material | Aluminium |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper |
| Strain Relief | Yes |
PT02A-16-26S
97B-3106A22-14P-HD
M83723/77W2461N
933063100 CM 02 E 20-29 P
KPT02E16-26P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00