

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 5A |
| Shell Size | 15 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 8D |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Nickel |
TVP00RW1135PA
MS3106A-18-1S
D38999/26ZF35SN
MS3102A14S-5PX
62GB-56T12-08PN
N/MS3102A12S-3S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00