

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 851 |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
62GB-56T14-05PN
D38999/24ZF32SN
PT06E-14-19P(SR)
933062100 CM 02 E 20-27 P
PT02A-16-8P
PT02E-14-19P(072)
MS3102A-10SL-3P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00