

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 23A |
| Voltage Rating | 900 V ac |
| Shell Size | 22 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Colour | Black |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
62GB-51T14-15PN
62GB-12E12-03PN
SCE2-ZN-76A06-07SN-002
N/MS3108B24-11S
62LC-16F12-08SN(771)
D38999/26WB35PN
D38999/24FA98SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00