

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Housing Material | Aluminium |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
62GB-12E20-41SN
45106EC1210P50
TVP00RW-13-35SN(W52)
97B-3100A16S-1P
MS3102A-16S-1P
PT06E-10-6P(SR)(072)
MS3106A-18-1P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00