

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/20JA98PN
45106EC83AP50
N/MS3102A12S-3S
MS3476W16-26S
D38999/26FB35PN
PT02E-14-19P(072)(072)
62GB-12E08-33SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00