

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/26WD35PN
97-3102A-10SL-3P
62GB-57A14-19PN-482
85106T83AS5044
62GB-56T14-19PN
932845100 CM 02 E 20-7 P
D38999/26ZB2SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00