

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Strain Relief | Yes |
| Colour | Olive |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
2M80500302M1226SA
62GB-56T08-04SN
TV06ZN-11-35PN
M39029/5-116
MS3474W12-10S-LC
932845100 CM 02 E 20-7 P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00