

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 851 |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
62GB-12E16-26PN
62GB-56T18-32SN
UT071823SH6
D38999/24FE35SN
PT02A-10-6S
D38999/26FE6PN
LJT07RT1505P014
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00