

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 30 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 25 |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 8D |
| Housing Material | Aluminium |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
D38999/26ZD35SN
VG95328D10-6PN
85106JC1412S50
62GB-51T12-03SN
MS3474W12-10S-LC
62GB-16J08-33PN-760
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00