

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 200 V ac |
| Shell Size | 24 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Colour | Black |
D38999/20FA98PN
KPT06F16-26S
85106EC123S50
N/MS3106B24-10P
PT01E-12-3P(SR)(072)
62GB-57A10-02SN
D38999/26ZF32SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00