

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Colour | Green |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
N/MS3106B18-1P
PT02A-14-19S
62GB-12E08-33SN(416)
62GB-16F12-10SN
62GB-57A08-04PN
CA08COM-E14S-6P-B
KPT02E16-26P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00