

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Colour | Green |
97B-3106A22-19P-HD
D38999/26FF35SN
D38999/24WA35SN
CA08COM-E20A48S-B
D38999/26JF35PN
D38999/24ZD35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00