

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62GB |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
2M80500502M1119SA
PT06E-8-4S(SR)
PT06E-14-18S(SR)
M39029/56-348
TV07WCI1535PF459
97B-3106A16S-1S-HD
MS3106A-18-1S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00